Шановні клієнти!

Для спрощення та прискорення виконання процедури закупівлі носіїв КЗІ наша компанія розробила спеціальну Форму, після заповнення якої, Ваше замовлення потрапляє в обробку, минуючи електрону пошту!

Ваше замовлення в новій системі буде опрацьовано не пізніше 2 робочих днів!

Також Ви зможете стежити за станом Вашого замовлення в Особистому кабінеті.

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ПРИДБАННЯ НОСІЇВ КЗІ:

  1. Пройдіть до Форми та заповніть необхідні поля. (Потрібно Ваші дані вводити без помилок та українською мовою, тк ці дані будуть використовуватися для заповнення документів (договір, рахунок, видаткова накладна).
  2. Додайте до форми підготовлені копії з підписами та печатками Гарантійний Лист та Доручення.
  3. Отримайте лист на Вашу електрону адресу, який підтверджує, що замовлення було отримано.
  4. Стежте за ходом опрацювання Вашого замовлення в Особистому кабінеті.
  5. Як тільки Ваше замовлення буде готово, Вам прийде електроний лист з підтвердженням та номером транспортної накладної або з адресою та часом для Самовивозу.
  6. Отримайте посилання на відділені Нової Пошти.
  7. Зареєструйте документи в Казначействі протягом 7 днів.
  8. Відправте наші екземпляри документів Укрпоштою на нашу адресу: ТОВ «О-2», 01054, м. Київ, вул. Тургенєвська, 38, оф. 402/A

Для переходу в Форму для замовлення натисніть на першу картинку, для переходу в особистий кабінет, натисніть на другу картинку (починає працювати після складання замовлення в Формі).

  

ТОВ «О-2» являється авторизованим бізнес-партнером та дилером з продажу продукції ТОВ «АВТОР» та здійснює продаж носіїв ключової інформації для зберігання електронного цифрового підпису в системі дистанційного обслуговування програмно-технічного комплексу «КЛІЄНТ КАЗНАЧЕЙСТВА-КАЗНАЧЕЙСТВО» виробництва ТОВ «АВТОР». (установчі документи розміщено нижче за посиланням).

Звертаємо Вашу увагу, що в роботу приймаються тільки ті запити, що відповідають описаній вище процедурі (повністю і коректно заповнені документи у відповідному форматі, перелік вказано вище)!

За додатковою інформацією/консультаціями звертатися за телефоном: (044) 300 29 50 (багатоканальний) та електронною адресою: sales@o2.kiev.ua

Буклет про носії ключової інформації компанії «АВТОР» з описом та технічними характеристиками, копіями експертних висновків Держспецзв’язку.

Інформація про систему дистанційного обслуговування ПТК «КЛІЄНТ КАЗНАЧЕЙСТВА-КАЗНАЧЕЙСТВО» за посиланням: https://www.treasury.gov.ua/ua/news/informaciya-shchodo-pidklyuchennya-do-sistemi-distancijnogo-obslugovuvannya-kliyentiv-cherez-ptk-kliyent-kaznachejstva-kaznachejstvo

Установчі документи ТОВ «О-2»:

Свідоцтво про державну реєстрацію

Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість

Виписка з Єдиного державного реєстру